Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Snubní prsteny z wolframu

Snubní prsteny z wolframu

Wolframové snubní prsteny jsou vyrobeny z materiálu, který se přesněji nazývá karbid wolframu. Je v současné době nejtvrdším materiálem, který se na výrobu šperků používá. Wolfram je prakticky nepoškrabatelný a krásu wolframových prstenů budte moci obdivovat po dlouhá léta. Snubní prsteny z wolframu nezpůsobují alergické rekce a jsou barevně stálé. Mají typicky šedou barvu. Karbid wolframu je relativně křehký a proto v případě, že je na prsten vyvolán dostatečný tlak, prsten praskne na rozdíl od prstenů ze zlata nebo platiny, které se poškodí pouze deformací.

Snubní prsteny z kvalitního karbidu wolframu při běžném nošení neprasknou, pokud na prsten nebude vyvinuta skutečně extrémní síla nebo např. neupadnou z výšky na tvrdou podložku (dlažbu apod.). Pak se může část prstenu odštípnout, nebo prsten rozlomit. Pokud jsou prsteny trvale nošeny, není třeba se obávat této jejich vlastnosti.

Velký důraz je kladen na kvalitu materiálu a provedení snubních prstenů.

Vybrat si můžete z mnoha typů snubních prstenů oblíbených vzorů, ale i méně tradičních snubních prstenů vykládaných perletí.

Zobrazit:
Tříděno podle: