Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Stříbrné náušnice lesklé srdce zdobené zirkony 11549.1 crystal

Stříbrné náušnice lesklé srdce zdobené zirkony 11549.1 crystal

Luxusně třpytivé stříbrné náušnice ve tvaru srdíček jsou šperkem, který okouzlí svou elegancí a zářivým designem. Tyto náušnice kombinují jemnost a luxus, čímž vytvářejí výrazný a romantický doplněk.
Hlavní část náušnic tvoří lesklé stříbrné srdce, které je pečlivě vypracované do hladkého a lesklého povrchu. Srdce je olemováno třpytivými zirkony, které vytvářejí oslňující okraj. Každý zirkon je precizně vsazen, aby zajistil maximální třpyt a odrážel světlo v každém úhlu. Tento detail dodává náušnicím luxusní vzhled a zajišťuje, že náušnice budou zářit při každé příležitosti.
Tyto náušnice jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou večírky, svatby nebo romantická setkání, ale mohou být také nošeny jako výrazný prvek každodenního stylu. Jejich kombinace lesklého stříbra a třpytivých zirkonů zaručuje, že budete vždy vypadat elegantně a vkusně.
Náušnice zapnete na klapku, která je spolehlivě ochrání proti nechtěné ztrátě. Do náušnic není přidán nikl, a tak je bez obav mohou nosit i alergici. 
Náušnice 11549.1 jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000, jehož povrch je upraven rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí nebo poškrábání. 
Šperk vám dodáme v malé krabičce spolu s taštičkou zdarma


VLASTNOSTI
Barva: bílá
Materiál: stříbro 925/1000
Barva krystalu: crystal
Barva kovu: stříbrná
Tvar: srdce
Typ náušnice: visací
Zapínání: klapka
Váha stříbra (g): 2
Váha šperku (g): 2,5
Vlastnosti
Barva bílá
Barva kovu stříbrná
Barva krystalu crystal
Materiál stříbro 925/1000
Tvar srdce
Typ náušnice visací
Váha šperku (g) 2,5
Váha stříbra (g) 2
Zapínání klapka
  • 1 231 Kč
  • Cena bez DPH: 1 017 Kč