Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Stříbrné náušnice pecky s pravými kameny modrý 11484.3 london topaz

Stříbrné náušnice pecky s pravými kameny modrý 11484.3 london topaz
V jednoduchosti je krása. Proto vyzkoušejte jednoduchost spojenou s barevným přírodním kamenem! Naše stříbrné náušnice se světle modrým london topazem oslní. 
Náušnice 11484.3 jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000 včetně povrchové úpravy rhodiem a je do nich zasazen kulatý pravý kámen topaz. Náušnice se zapínají na puzetu, která je spolehlivě ochrání proti jejich ztrátě. Jelikož do šperku není přidán žádný nikl, mohou je s radostí nosit i alergici. 
Náušnice pro Vás ručně vyrobily naše šikovné šperkařky v Jablonci nad Nisou.
Náušnice Vám ZDARMA připravíme do krabičky a dárkové taštičky. 
 

LONDON TOPAZ

Mírní strach, vztek i depresi a naopak přináší radost a blahobyt do života. Je to kámen skutečné lásky a úspěchu ve všem, do čeho se pustíte.
Užití: Pomáhá odbourávat slabosti a vyčerpanost organismu, je prospěšný pro posílení nervů. Upevňuje zdraví a pozitivní energií.
Znamení: Beran, Blíženci, Lev, Štír, Střelec
Vlastnosti: Energie topazu přinášejí radost, štědrost, hojnost a pevné zdraví. Stabilizuje emoce a zvyšuje vnímavost vůči lásce. Má vynikající chladící účinek. 
Léčivé účinky: Zlepšení trávení a stimulace metabolismu. Pomáhá při nervovém zhroucení, vyčerpanosti, nespavosti, zklidňuje astma a dnu. 
Barva: Modrá
 
VLASTNOSTI
Barva: modrá
Materiál: stříbro 925/1000
Barva krystalu: london topaz
Barva kovu: stříbrná
Tvar: kulaté
Typ náušnice: pecky
Zapínání: puzeta
Váha stříbra (g): 1
Váha šperku (g): 1,5
Vlastnosti
Barva modrá
Barva kovu stříbrná
Barva krystalu london topaz
Materiál stříbro 925/1000
Tvar kulaté
Typ náušnice pecky
Váha šperku (g) 1,5
Váha stříbra (g) 1
Zapínání puzeta
  • 1 298 Kč
  • Cena bez DPH: 1 073 Kč